Home / ARŞİV / ATA SOYER SPO 10. YAZ KAMPINI GERÇEKLEŞTİRDİ

ATA SOYER SPO 10. YAZ KAMPINI GERÇEKLEŞTİRDİ

İlk yaz kampını 2009 yılında yapan Ata Soyer Sağlık ve Politika Okulu 10. yaz kampını Kuşadası Güzelçamlı’ da gerçekleştirdi.

27 Eylül 2019 tarihinde akşam saatinde buluşma ile başlayan kamp programı 1 Eylül 2019 tarihinde öğle saatinde tamamlandı. Genç ve kadın yoğunluklu  40 kişinin katılım sağlandığı yaz kamp programı sunum- tartışma- atölye- forum  ve sosyal etkinlik programları ile dolu dolu geçmiştir.

Geçmiş bir yıllık yerel demokrasi ve sağlık başlığı üzerinde yapılan tartışmaların toparlandığı yaz kampında önümüzdeki bir yıllık programda netleştirildi. Önümüzdeki dönemde yerel demokrasi perspektifi ile yerel yönetimler-sağlık  ve kadın sağlık hareketi başlığında  kuramsal ve pratik çalışmalar yürütülmekle birlikte geçmiş dönemde yoğunlaşılan ancak geliştirilmesi gereken ekoloji ve tıbbi biyolojik model başlıklarında bellek hatırlatması ve yeni tartışmaların yürütülmesi planlamaya alındı.

 İLİŞKİLİ İÇERİK

Sağlık ve Politika Okulu yürüyüşüne devam ediyor!

[su_button url=”https://atasoyersaglikpolitikaokulu.org/basvuru/view.php?id=10110″ target=”blank” style=”flat” background=”#a80b0c” color=”#ffffff” size=”9″ wide=”yes” center=”yes” radius=”0″ icon=”icon: users” icon_color=”#ffffff” text_shadow=”0px 0px ...